Odborný servis zámků

Zámkařské služby pro domácnosti

Pomáháme řešit jakékoli závady zámků a zamýkacích systémů. Vždy nabídneme nejoptimálnější řešení v každém specifickém případě. Striktně dodržujeme bezpečnostní zásady a při práci používáme výhradně kvalitní materiály.

czámečnický_servis_zámků

Otevření porouchaného zámku

Montáže a opravy

Opravy po vloupání

Výměny zámků a vložek

Otevírání aut

Poštovní a cyklistické zámky, kufry a další

Navýšení bezpečnosti

Bezpečnostní kování na dveře a okna

Zámkařské služby pro firmy a podnikatle

Spolupracujeme s SVJ, realitními kancelářemi, správci nemovitostí. Certifikované služby, které odpovídají požadavkům pojišťoven. 

Údržba zámků a dveří

Rychlé jednání

Zabezpečení nemovitosti

Loajalní přístup

RYCHLE A ZBĚSILE

Občas sice spíme, ale každý má své mouchy. Jinak strašně neradi odkládáme akci. Hned zaměříme, a buď máme materiál v kufru, nebo rovnou hledáme u dodavatelů. Pak už jen montáž.

SPOKOJENÍ KLIENTI

Když pracujeme, nemusíte po nás opravovat dveře nebo měnit skla u auta. Destrukce prostě není náš styl. Jen v odůvodněných případech musíme použít násilnější postupy.

KONZULTACE ZDARMA

Pokud si nevíte rady se zámky, rádi navrhneme řešení a postup s nejlepším poměrem kvality/ceny/zásahu do dveří. V rámci zakázky je poradenství zdrarma.

zámkařské služby

Řešíme každý případ zvlášť. Kombinujeme, upravujeme a vyhledáváme neotřelá technická řešení. Úpravy, sjednocení, systém generálního klíče, restaurování starožitných zámků. Montáže, opravy a prodej mechanických zabezpečovacích systémů.

ZJISTIT VÍC

Pohotovost

Nouzové otevírání dveří, zabouchnuté dveře otevřeme bez vrtání. Akutní problém řešíme v den zavolání, jinak poskytneme náhradní zámek do vyřešení. Otevírání aut většiny značek. Nemusíte rozbíjet skla. Umíme to šetrně a bez poškození.

ZJISTIT VÍC

ZABEZPEČENÍ NEMOVISTOSTI

Bytů, rodinných domů, skladů a veškerých komerčních objektů. Návrh na míru v několika cenových kategoriích. Uznáváme výhradně kvalitní zámky a materiály. Nemontujeme na přání zákazníka levné výrobky, ani drahé zámky na nekvalitní dveře. 

ZJISTIT VÍC

Odborný servis zámků všech typů

Pro nás jsou všechny dveře otevené

Contact