Otevření auta

Poradíme si s téměř jakoukoli značkou včetně luxusních

ŘEŠÍME TYTO PŘÍPADY

KLÍČE NA SEDAČCE
KLÍČE V ZAPALOVÁNÍ
KLÍČE V KUFRU
ZAMČENÉ AUTO SAFE LOCK
ZTRACENÉ KLÍČE OD AUTA
otevirani_aut_zamecnictvi

Zabouchnuté klíče v autě?

Nemůžete se dostat do auta, protože se Vám vybila baterie, ztratily klíče, zámek je poškozen nebo jste si jenom zabouchli klíče v autě? V této situaci je důležité nepodléhat impulzivnímu jednání a zvážit zavolání odborné služby.

Nejlepší automobilový zámečník Vás dostane z problému a ještě k tomu ušetří Vaše auto, které nebudete muset opravovat po neodborném zásahu. Žádejte odborné osvědčení a vyhýbejte se amatérům.

Čím dříve zavoláte, tím dříve usednete za volant. Dorazíme obvykle během 30-60 minut podle dopravní situace a dostaneme vás do auta bez poškození karosérie či okna.

Proč se spolehnout na nás?

Ve stresové situaci lidé jednaji ukvapeně a nezřídka se stávají obětmi nepoctivých služeb.

Osvědčení o doborné způsobilosti

Zámkař není překvalifikovaný zámečník ani hodinový manžel

Prověřeni policií

se kterou také spolupracujeme. Jste v bezpečných rukou.

Autozámky neřešíme distrukcí

Neplaťte amatérovi za to, že vám rozvrtá auto.

zámkařské služby

Řešíme každý případ zvlášť. Kombinujeme, upravujeme a vyhledáváme neotřelá technická řešení. Úpravy, sjednocení, systém generálního klíče, restaurování starožitných zámků. Montáže, opravy a prodej mechanických zabezpečovacích systémů.

ZJISTIT VÍC

Pohotovost

Nouzové otevírání dveří, zabouchnuté dveře otevřeme bez vrtání. Akutní problém řešíme v den zavolání, jinak poskytneme náhradní zámek do vyřešení. Otevírání aut většiny značek. Nemusíte rozbíjet skla. Umíme to šetrně a bez poškození.

ZJISTIT VÍC

ZABEZPEČENÍ NEMOVISTOSTI

Bytů, rodinných domů, skladů a veškerých komerčních objektů. Návrh na míru v několika cenových kategoriích. Uznáváme výhradně kvalitní zámky a materiály. Nemontujeme na přání zákazníka levné výrobky, ani drahé zámky na nekvalitní dveře. 

ZJISTIT VÍC