Otevírání trezorů a bezpečnostních skříněk

otevření trezorů zámečnictví

Otevíráme trezory pouze na základě individuální domluvy.

Cena od 1500 Kč

Volejte +420 723 933 805

Moderní trezorový zámek je složitý elektronicko-mechanický mechanismus a v případě, že je s ním něco špatně, neodborná manipulace může situaci jen zkomplikovat.

Specialisté pomohou překódovat, otevřít zaseknutý nebo zamčený zámek a naučí, jak s ním zacházet a předcházet podobným situacím, vyrobí potřebné množství klíčů.

Tím, že se obrátíte k odborníkovi, zachráníte svůj trezor před úplnou destrukcí a Vaši kapsu před značnými výdaji.

Jak otevřít trezor? Mnozí již zažili situaci, kdy potřebovali si vzít z trezoru doklady, peníze nebo letenky, ale ten se neotevřel. Důvodů může být několik.

Nejčastější poruchy trezorového zamykacího systému a jejich řešení profesionály:

 1. Pokud má trezor elektronické uzamykání, pak důvodem jeho nefunkčnosti může být vybitá baterie nebo porucha v elektronice. Baterku můžete vyměnit samostatně, ale pokud se jedná o jinou poruchu v elektronickém sytému, musíte se obrátit na specialistu, který ho odblokuje a otevře trezor.
 2. Pokud jste zapomněli svůj PIN kód, nebo žádný neexistuje, specialista otevře kódový zámek a obnoví PIN kód
 3. Pokud jste ztratili klíč, technik otevře trezor a buď vyhotoví nový klíč (pokud to bude možné), nebo instaluje nový zámek.
 4. V případě, že se zalomil klíč, specialista vytáhne jeho zbytky ze zámku, otevře trezor a provede nezbytné opravy.
 5. Jsou případy, kde zámek vypadá funkčně, ale přesto nejde otevřít. Zpravidla je to způsobeno uvolněním některých součástek mechanismu. Odblokování takového zámku je obtížnější, ale technik se by to měl zvládnout. Opraví zámek a obnoví funkčnost trezoru.

    Čas potřebný k otevření trezorového zámku závisí na typů mechanismu. Každý výrobce a každý model má svoje zvláštní rysy. Trezory mohou být ohnivzdorné, voděodolné, s elektronickým nebo mechanickým zámkem. Malé trezory od výrobců Topaz, Diplomat, Safeguard, Eagle safes, Yangel Safe, Consul, Bumil Safe, Pakssafe, Ira Diamond aj. vyžadují k otevření zhruba 15 minut. Ať je váš trezor jakýkoli, k jeho odblokování je třeba mít profesionální znalosti a zkušenosti.

    Také umímě:

    Otevírání zámků

    Otevírání bytů

    Otevírání aut

    Zámečnická pohotovost

    Zámečnické služby