Otevření dveří

poradíme si se všemi zámky

✔bez zbytečné destrukce     ✔řešení v den zavolání     ✔volba postupu na míru

ŘEŠÍME TYTO PŘÍPADY

ZABLOKOVANÝ ZÁMEK
ZABLOKOVANÝ ZÁMEK
ZTRACENÉ KLÍČE
ZALOMENÝ KLÍČ
VÝMĚNA ZÁMKU/VLOŽKY

Nemůžete se dostat domů?

Dveře nejdou otevřít nebo jste si je zaklapli? Ztratili jste klíče? Ať se stalo cokoli, dokážeme vám pomoct.

Fungujeme jako pohotovost a vyrážíme k případům v co nejkratším čase.

 

Jak objednat zámkaře na otevření zamčených nebo zabouchnutých dveří?

  • Zavoláte a popíšete problém.
  • Sdělíte svou polohu, jméno a kontakt.
  • Domluvíme se na čase příjezdu.
  • Vyrazíme a zavoláme vám10 minut před dojezdem. Zůstaňte na příjmu!
  • Pokud se rozhodnete objednávku zrušit méně než 30 minut před domluveným časem, platí se cestovné. Děkujeme za slušnost a ohleduplnost!
  • Posoudíme konkrétní případ a sdělíme cenu zásahu, případně nabídneme několik řešení.
  • Provedeme zásah, předáme dílo a vystavíme účet, převzetí stvrdíte svým podpisem.
  • Platí se hotově nebo převodem na účet na místě přes mobilní bankovnictví.

 

Pozor! Otevření zamčených vstupních dveří

vyžaduje prokázání práva vstupu do objektu!

Stačí nájemní smlouva nebo vyúčtování. V opačném případě nemůžeme zasáhnout bez přítomnosti Policie ČR. Tuto zásadu přísně dodržujeme.

Nebude vás to stát nic navíc.

Pokud závadu zámku zjistíte ráno při odchodu do práce, můžeme se domluvit na opravě na konkrétní hodinu až večer. Pak vám ještě než vyrazíme, zavoláme pro potvrzení.

Doporučujeme neodkládat servis zámku na poslední chvíli, třeba den před odjezdem. Pokud se u mechanizmu projevila i menší závada, nevyléčí se sám. Jednoho dne selže nadobro a vy se ocitnete ve velmi nevýhodné situaci.

Pracujeme rychle a většinu případů řešíme v den zavolání. Jedná-li se o náročnější opravy, jsme omezeni dostupností produktů a pracovní dobou dodavatelů. Například sehnat specifickou lištu o víkendu opravdu nejde. Takže neslibujeme hory doly, ale poctivý přístup a pracovitost rozhodně ano!

Ochotný soused vám zkusí pomoci, ale kladivo a pilka na železo nejsou to pravé. Takový přístup končí nákladnou výměnou zámku, či dokonce dveří. Banální záležitost se nakonec protáhne na několik dnů a značné výdaje zasáhnout rodinný rozpočet.

Zámkař má “mírumilovnější” přístup a destrukční postupy využívá minimálně. Nenechte si vnutit vyvrtávání fabky, řezání dveří, násilné vylomení zámku apod. Jsou to postupy laiků.

zámkařské služby

Řešíme každý případ zvlášť. Kombinujeme, upravujeme a vyhledáváme neotřelá technická řešení. Úpravy, sjednocení, systém generálního klíče, restaurování starožitných zámků. Montáže, opravy a prodej mechanických zabezpečovacích systémů.

ZJISTIT VÍC

Pohotovost

Nouzové otevírání dveří, zabouchnuté dveře otevřeme bez vrtání. Akutní problém řešíme v den zavolání, jinak poskytneme náhradní zámek do vyřešení. Otevírání aut většiny značek. Nemusíte rozbíjet skla. Umíme to šetrně a bez poškození.

ZJISTIT VÍC

ZABEZPEČENÍ NEMOVISTOSTI

Bytů, rodinných domů, skladů a veškerých komerčních objektů. Návrh na míru v několika cenových kategoriích. Uznáváme výhradně kvalitní zámky a materiály. Nemontujeme na přání zákazníka levné výrobky, ani drahé zámky na nekvalitní dveře. 

ZJISTIT VÍC