Zabezpečení nemovitosti

Mechanické zabezpečení domů, bytů, komerčních prostor

bezpečnos

Návrh zabezpečení nemovitosti

Oprávnění navrhovat zabezpečení mají pouze certifikovaní zámkaři, kteři složili speciální zkoušky. Obyčejný zámečník vám s tím nepomůže, resp. nesmí to udělat. 
Správné zabezpečení je klíčovou podmínkou vyplácení pojistky. V případě nedodržení požadavků pojišťovny riskujete velkou finanční újmu. 

Systém generálního klíče

Pro zajištění komplexní ochrany, bezpečnosti a kontroly přístupu do jednotlivých místností či pater existuje jednoduché a inteligentní řešení — systém generálního klíče. Snadno tak vyřešíte bezpečný chod kanceláře, nemovitosti, hotelu, panelového domu.

 

 Odborné zabezpečení

Oprávnění na zabezpečení nemovitostí mají pouze licencovaní zámkaři

Bezpečnost není jen o ceně, ale především závisí na kvalitě materiálů. Bezpečnostní značení na běžných zámcích často má specifické podmínky použití a musíte přesně vědět s čím lze kombinovat určité kování, zámek, dveře.

bezpečnost

zámkařské služby

Řešíme každý případ zvlášť. Kombinujeme, upravujeme a vyhledáváme neotřelá technická řešení. Úpravy, sjednocení, systém generálního klíče, restaurování starožitných zámků. Montáže, opravy a prodej mechanických zabezpečovacích systémů.

ZJISTIT VÍC

Pohotovost

Nouzové otevírání dveří, zabouchnuté dveře otevřeme bez vrtání. Akutní problém řešíme v den zavolání, jinak poskytneme náhradní zámek do vyřešení. Otevírání aut většiny značek. Nemusíte rozbíjet skla. Umíme to šetrně a bez poškození.

ZJISTIT VÍC

ZABEZPEČENÍ NEMOVISTOSTI

Bytů, rodinných domů, skladů a veškerých komerčních objektů. Návrh na míru v několika cenových kategoriích. Uznáváme výhradně kvalitní zámky a materiály. Nemontujeme na přání zákazníka levné výrobky, ani drahé zámky na nekvalitní dveře. 

ZJISTIT VÍC