Mobilita

Pomáháme lidem po celém Středočeském kraji

Profesionalita

Pracujeme rukama i hlavou, proto destrukce není prioritním řešením

Spolehlivost

Spolupracujeme s policií a zachováváme loajalitu v každé situaci

Cenová politika

Nejlevnější mezi nejlepšími

O nás

Odborný servis zámků všech typů

zámkařina

O nás

Zámkařský servis & zámečnická pohotovost

Zámkařina je dřina, kterou nikdo nevidí. Pro klienta to vypadá, že nějaký chlapík stráví u dveří pár minut, maximálně desítky, a chce za to peníze. Netuší ale, kolik času takový zámkař strávil studiem. Po získání základních znalostí o principech fungování zámků musíte roky pilovat používání šperháků, neustále zkoušet nové typy zámků a pokaždé řešit nestandardní situace. Každé dveře, třebaže stejné značky, se totiž chovají trochu jinak, jsou v různých podmínkách a i způsob zacházení se vždy liší. Je to prostě alchymie odhadnout, jak se zachová ten či oný zámek v zrovna těchto podmínkách.
Používám profesionální nářadí a co nejšetrnější postupy překonání zámků. Jakožto odborník certifikováný MVČR jsem odpovědný za svou práci podle platných zákonů České republiky.

Jako licencovaný zámkař vím, co skutečná bezpečnost a jaká je její opravdová hodnota.

Nejsem nejlevnější zámečnická pohotovost a zámkařství. Odmítám používání levných a nespolehlivých materiálů. Pokud hledáte opravdu nejlevnější, nejste můj klient. Zároveň ale ceny nepřemršťuji a vždy se snažím vyhledat řešení na míru vám i vaší bezpečnosti.

zámkařské služby

Řešíme každý případ zvlášť. Kombinujeme, upravujeme a vyhledáváme neotřelá technická řešení. Úpravy, sjednocení, systém generálního klíče, restaurování starožitných zámků. Montáže, opravy a prodej mechanických zabezpečovacích systémů.

ZJISTIT VÍC

Pohotovost

Nouzové otevírání dveří, zabouchnuté dveře otevřeme bez vrtání. Akutní problém řešíme v den zavolání, jinak poskytneme náhradní zámek do vyřešení. Otevírání aut většiny značek. Nemusíte rozbíjet skla. Umíme to šetrně a bez poškození.

ZJISTIT VÍC

ZABEZPEČENÍ NEMOVISTOSTI

Bytů, rodinných domů, skladů a veškerých komerčních objektů. Návrh na míru v několika cenových kategoriích. Uznáváme výhradně kvalitní zámky a materiály. Nemontujeme na přání zákazníka levné výrobky, ani drahé zámky na nekvalitní dveře. 

ZJISTIT VÍC

Jsme klíč k vašim problémům