Nouzové otevření

zamecnicka pohotovost

Nemůžete se dostat domů či do auta?

Nikdy nepočítáme s tím, že si zabouchneme dveře od domu nebo auta. Může to být neuvěřitelně stresující situace. Co můžete podniknout?

Pokud jste nikomu z rodiny nebo přátel nedali náhradní klíč, budete muset zavolat pohotovostního zámečníka. Pokud se ocitnete zamčení mimo svůj dům, může to vypadat jako nouzová situace. Nebudete chtít ztrácet čas hledáním nejlepšího zámečníka ve svém okolí. V tomto případě přicházejí na řadu zámkařství Lockopen.cz. Služby poskytuje certifikovaný zámkař prověřený policií. Takže máte jistotu, že využíváte služeb někoho důvěryhodného.

Jakmile nám zavoláte a sdělíte, že jste si zabouchli dveře, budeme situaci klasifikovat jako “nouzovou”, a uděláme vše, co je v našich silách, abychom k vám do 30 minut* dorazili.

Více informací o cenách zámečnických prací naleznete na naší stránce Ceník

Co byste neměli dělat

Je to frustrující, ale stává se to. Zejména pokud máte kování klika-koule nebo samozamykací dveře. K takové nepříjemnosti běžně dochází, když člověk jde ven s odpadky nebo si vzít něco z auta a nechá klíče doma.

Naštěstí v případě zabouchliny není třeba vrtat a není nutná výměna zámku. Proto zachovejte klid a zjistěte, co rozhodně nedělat, pokud jste si zabouchli dveře do bytu či od auta.

Nevolejte 112

Pokud nejste vy nebo jiná osoba v bezprostředním ohrožení života, NEMĚLI byste volat záchrannou službu. Pražští hasiči uvedli, že v letech 2010-2015 utratili za podobné poplachy neuvěřitelných 9,5 milionu korun. Odhaduje se, že denně obdrží 16 hovorů, které se týkají situací se zabouchnutými dveřmi, avšak když dorazí, zjistí, že nejde nouzi. Buďte ohleduplní.

Nesahejte na zámek, pokud nevíte, co děláte

Problém byste se také neměli pokoušet vyřešit sami, protože byste tím mohli situaci ještě zhoršit. Pokud jste zámek nepoškodili, pak by vám pokus o otevření dveří svépomocí mohl způsobit jeho poškození. To znamená, že budete muset vynaložit další peníze na opravu! Pokud se vám podaří dveře otevřít, způsob, jakým jste to provedli, povede zneplatní vaše pojištění. Pravděpodobně totiž poškodíte vnitřní mechanismus zámku. Vždy je lepší využít služeb profesionálního zámečníka, abyste měli jistotu, že práce bude provedena kvalitně a budete skutečně v bezpečí.

Neriskujte zbytečně

Je přirozené, že se snažíte najít cestu dovnitř. Spoustu lidí hned napadá vylézt k otevřenému oknu v prvním patře nebo rozbít okno. Je to hodně špatný nápad riskovat zdraví ve snaze ušetřit nevelkou částku. Riskujete zranění a ohrožujete lidi v okolí. Navíc oprava rozbitého okna vás bude stát mnohem víc. A ještě k tomu připočítejte ztracený čas a starosti navíc.

CO NABÍZÍME

zámkařské služby

Řešíme každý případ zvlášť. Kombinujeme, upravujeme a vyhledáváme neotřelá technická řešení. Úpravy, sjednocení, systém generálního klíče, restaurování starožitných zámků. Montáže, opravy a prodej mechanických zabezpečovacích systémů.

ZJISTIT VÍC

Pohotovost

Nouzové otevírání dveří, zabouchnuté dveře otevřeme bez vrtání. Akutní problém řešíme v den zavolání, jinak poskytneme náhradní zámek do vyřešení. Otevírání aut většiny značek. Nemusíte rozbíjet skla. Umíme to šetrně a bez poškození.

ZJISTIT VÍC

ZABEZPEČENÍ NEMOVISTOSTI

Bytů, rodinných domů, skladů a veškerých komerčních objektů. Návrh na míru v několika cenových kategoriích. Uznáváme výhradně kvalitní zámky a materiály. Nemontujeme na přání zákazníka levné výrobky, ani drahé zámky na nekvalitní dveře. 

ZJISTIT VÍC