zamčené dveře

Zabezpečení objektů

Přestaňte se konečně bát!

VOLEJTE +420 723 933 805

Zabezpečení domů a bytů

 

V dnešní době otázka zabezpečení obydlí je o to ostřejší, že v České republice legislativa neupravuje nákup a prodej profesionálního zámkařského nářadí a kde kdo může koupit nástroje, díky kterým se k Vám domů vloupe zločinec a Vy to ani nepoznáte na první pohled. Navíc pojišťovny nevyplácejí peníze, pokud nejsou zřejmé stopy násilného vloupání.

Zločinci ale zpravidla nemají dostatek odborných dovedností, aby předčili důvtip zkušeného zámakře. Samotné nářadí ještě není garancí úspechu.

Pokud chcete svůj dům zabezpečit mechanicky, pak je třeba brát na vědomí, že to bude fungovat pouze v komplexu s dalšími prvky. Doporučené minimum je bezpečnostní vložka a kování. Důležitá je samozřejmě i kvalita dveří.

Neváhejte a zavolejte zámkaře, který poradí jak postupovat právě ve Vaši situaci. Doporučí nejoptimálnější řešení a dobrý poměr kvality a ceny.

Zabezpečení komerčních objektů

Pokud podnikáte v České republice, jistě víte, že počet krádeží a vloupání je dost vysoký, aby znepokojil každého byznysmena. Ať už provozujete malou kavárnu nebo kancelářský komplex, mechanické zabezpečení je základem úspěchu. Navíc pojišťovny nevyplácejí peníze, pokud objekt nebyl řádně zabespečen a nejsou zřejmé stopy násilného vloupání. 

Konzultovat zabezpečení objektu

Systém generálního klíče

Chytrý systém pro vaše pohodlí a bezpečí

Pro zajištění komplexní ochrany, bezpečnosti a kontroly přístupu do jednotlivých místností či pater existuje jednoduché a inteligentní řešení — systém generálního klíče. Jednoduše tak zařídíte bezpečný chod firmy, hotelu, panelového domu či kancolářského objektu.system-generalniho-klice

V závislosti na požadavcích můžeme sestavit systém generálního klíče z desítek, stovek, nebo dokonce tisíců vložek a usnadnit tak kontrolu a použivání malých a velkých objektů.Systém generálního klíče nejen zamezí přístup zvenčí, ale dokáže kontrolovat přístup k jednotlivým dveřím uvnitř budovy. Vložky se kodují v souladu s organizační strukturou správy objektu a zřístupňují dveře pouze zmocněným osobám.

Bezpečnost a přehlednost pro byznys i domácnost

Vaši nájemníci nebo pracovníky získají přístup výhradně do prostoru, kam se je rozhodnete pustit. Pro systém generálního klíče se použivají vysoce bezpečné vložky odolné vůči násilnému překonání. Navíc díky bezpečnostní kartě nikdo nemůže okopírovat žádný klíč bez vašeho vědomí.

system-generalniho-klice2Systém generálního klíče je vhodný nejen pro vélké komerční objekty, ale i pro soukromé účely. Je velice pohodlné používat jeden klíč pro branku, garáž a sklep. Jistě oceníte, když váš svazek klíčů nebude važit jako truhla se železem. A už nikdy nebudete muset ztrácet čas hledáním toho správného klíče na svazku.

Pokud se rozhodnete pořídit si systém generálního klíče, kontaktujte nás a my zodpovíme všechny vaše otázky.

Konzultovat systém generálního klíče

Další zámečnické služby